O společnosti

Bezuchovská a.s. byla založena 21. září 1998, a je vedená u Krajského soudu v Ostravě v oddílu B 2013. Identifikační číslo 25821067. Společnost sídlí v Bezuchově č.p. 33, PSČ 753 54, okres Přerov. Zabývá zemědělskou prvovýrobou a hospodaří na pomezí Hané a Valašska v těchto katastrálních územích: Bezuchov, Oprostovice, Radotín, Soběchleby, Kladníky, Šišma, Žákovice, Radkova Lhota. Předmětem podnikání je:

  • zemědělství, včetně prodeje nezpracovaných výrobků za účelem zpracování, nebo dalšího prodeje. Jedná se především o potravinářskou pšenici, řepku olejku,soju, dále pak speciální plodiny jako je osivo hořčice bílé a jetele nachového.
  • silniční motorová doprava - nákladní vnitrostátní provozovaná vozidly o největší povolené hmotnosti do 3,5 tuny včetně, - nákladní mezinárodní provozovaná vozidly o největší povolené hmotnosti do 3,5 tuny včetně.
  • opravy ostatních dopravních prostředků a pracovních strojů.
  • činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence.
  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

Statutární orgán je tvořen tříčlenným představenstvem. Za společnost jedná představenstvo a za představenstvo jedná předseda představenstva, nebo místopředseda představenstva, nebo dva členové představenstva. Taktéž i dozorčí rada je tříčlenná. Základní kapitál činí 7 196 000,- Kč